2. Kademe Güreş Antrenör Uygulama Eğitimi Ankara’da Açılıyor

Sosyal Medya’da Paylaş

2024 Faaliyet programımızda yer alan 2. kademe Uygulama Eğitimi Antrenör kursumuz 11-18 Şubat 2024 tarihleri arasında Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde yapılacaktır.

2024 Faaliyet programımızda yer alan 2. kademe Uygulama Eğitimi Antrenör kursumuz, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Spor Eğitimi ve Araştırmaları Daire Başkanlığı bünyesinde Ankara da yapılacak olup, başvuru şekli, tarih, programlar vs. kurs ile ilgili açıklamalar aşağıda belirtilmiştir.

Kurs başvurusu; e-devlet spor bilgi sistemi üzerinden yapılacaktır. Uygulama Eğitim Kursumuza, daha önceden Spor Eğitim ve Araştırmaları Dairesi başkanlığı bünyesinde açılmış Temel Eğitim kurslarından başarılı olanlar, yine E-devlet sistemi üzerinden BESYO Denklik işlemi başvurusu kabul edilen kişiler ve daha önceki tarihlerde kurslarımıza katılıp uygulama kursu derslerinden bütünlemeye kalan kursiyerlerimiz katılabileceklerdir.
Uygulama eğitimine katılacak olan kişilerden başvuru için istenilen evraklar, E-devlet üzerinden sisteme yüklenecektir. Kurs katılım kontenjanları her bir kurs için 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kurs kontenjanlarının dolması halinde ileriki tarihlerde talep edilen kademelerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecektir ve federasyonumuz tarafından duyurusu resmi sitemiz üzerinden yapılacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ

E-Devlet Kurs Başvurusu; E-Devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı / Spor Bilgi Sistemi / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / Kurs Başvuru / Antrenör/ ve diğer sekmelerin tamamlanması ile yapılacaktır.

Kurs ücreti;

E-devlet üzerinden yapmış olduğunuz kurs başvurunuzun federasyon tarafından onaylanmasından sonra mail adresinize gönderilecek referans numarası ile Halk Bankasından kurum ödemeleri bilgisi verilerek ön kayıt tarihleri içerisinde yatırılacaktır.

Kategori yükseltmek ve Temel Eğitimden Başarılı Olup 2. Kademe Uygulama Eğitimi KursunaKatılacaklar İçin Kurs Ücreti 2500 TL.

BESYO Denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 2. Kademe Uygulama Eğitimi Kurs Ücreti 1000 TL.

Not: Bankada yukarıda belirtilen ücretler dışında ücretlendirme çıkması halinde lütfen federasyonu arayınız.

Yapılacak Uygulama Eğitimi Kurs Bilgileri


İl        ​  

Ankara  

Kademe

2. Kademe  

​​Ön Kayıt Tarihleri  

29 Ocak -05 Şubat 2024​ 

Kurs Başlangıç Tarihi      

​11 Şubat 2024​​  

 Kurs Bitiş Tarihi 

18 Şubat 2024     

docx
2.-Kademe-Kurs-Programi-GÜREŞ-.docx
51.75 kB
pdf
Antrenör Kursu Başvuru Rehberi-TGvzPTBw.pdf
1.45 MB