DÜNYA GÜREŞ BİRLİĞİ (UWW) BAŞKANI NENAD LALOVİC’TEN BAŞKAN EROĞLU’NA TEBRİK MESAJI

Sosyal Medya’da Paylaş

DÜNYA GÜREŞ BİRLİĞİ (UWW) BAŞKANI NENAD LALOVİC’TEN BAŞKAN EROĞLU’NA TEBRİK MESAJI

Sayın Başkan Eroğlu,

Öncelikle, Dünya Olimpiyat Oyunları Elemeleri vesilesiyle İstanbul’da beni ve ekibimi ağırladığınız için içten teşekkürlerimi sunmak istiyorum ve kaldığımız süre boyunca gösterdiğiniz sıcak misafirperverlik için minnettarlığımı ifade etmek istiyorum.

Ayrıca, bu önemli etkinliğin mükemmel organizasyon düzeyi için size ve Türkiye Güreş Federasyonu ile Organizasyon Komitesindeki tüm meslektaşlarınıza, tıbbi ekibimize, personele ve tüm gönüllülere, en önemlisi de Paris’te minderde her şeylerini ortaya koyma kararlılığıyla gelecek güreş nesillerine ilham verecek olan sporcularımıza tebriklerimi iletmek istiyorum. İstanbul, dünyadaki tüm sporcularımıza gelecekte de Türkiye Güreş Federasyonu’nun ve organizasyonlarının profesyonelliğine güvenebileceklerini güçlü bir mesajla ileterek, güreş sporunun en önemli şehirlerinden biri olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Tekrar özveriniz için teşekkür ederim. Sizleri en kısa zamanda tekrar görmeyi dört gözle bekliyorum!

Saygılarımla,

Nenad Lalovic

Dünya Güreş Birliği Başkanı

(Dear Mr. President Eroglu,

I would, first of all, like to express my sincere gratitude for welcoming me and my team in lstanbul on the occasion of our World Olympic Games Qualifier and for your warm hospitality during our stay.

I also seize the opportunity to congratulate you and all your colleagues from Turkish Wrestling Federation and Organizing Committee on the excellent level of organization of this important event, to our medical team, staff and all volunteers, and above all - our athletes, whose dedication to leave everything on the mat in Paris will for sure be inspiration for next wrestling generations. lstanbul proved to be one of the most important hometowns of sports of wrestling by sending the strong message to all our athletes around the world that they can rely on its and Turkish Wrestling Federation 's professionalism in future too.

I once again thank you for your dedication and I am looking forward to seeing you all again soon!

Sincerely,

Nenad Lalovic

United World Wrestling President)