Elmadağ’a Yakın Takip

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Şeref Eroğlu, inşaatı devam eden Elmadağ Kamp ve Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti. Eroğlu, Paris Olimpiyat Oyunları öncesinde tesisin faaliyete geçmesinin sporcuların hazırlıkları için önemli olduğunu belirtti ve merkezin güreş camiası için de büyük önem taşıdığını vurguladı. Başkan Eroğlu'na, ziyareti sırasında Başkan Danışmanı ve Türkiye Güreş Federasyonu Lig Kurulu Üyesi Mehmet Ayhan eşlik etti.

Sosyal Medya’da Paylaş

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Şeref Eroğlu çalışmaları devam etmekte olan Elmadağ Kamp ve Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.
İnşaatı tüm hızıyla sürmekte olan tesisin, Paris Olimpiyat Oyunları öncesi faaliyete geçmesini istediğine değinen Eroğlu, bunun sporcularımızın rahat ve daha iyi bir ortamda olimpiyata hazırlanma imkanı bulması için önemine vurgu yaptı. Eroğlu, güreş ailesi için de çok önemli olacağının altını çizdiği kamp eğitim merkezinde incelemelerde bulundu.
Başkan Eroğlu’na ziyaret ve incelemeleri sırasında Başkan Danışmanı ve Türkiye Güreş Federasyonu Lig Kurulu Üyesi Mehmet Ayhan eşlik etti.