Mahmut Demir Büyükler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası Teknik Toplantısı Yapıldı

Sosyal Medya’da Paylaş

Mahmut Demir Büyükler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası Teknik Toplantısı yapıldı

30 Kasım-3 Aralık arasında düzenlenecek olan, 30 ilden yaklaşık 400 sporcunun katıldığı, Mahmut Demir Büyükler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nın teknik toplantısı bugün Konya’da Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Teknik toplantıya Türkiye Güreş Federasyonu Başkan Vekili Kerim Salman, Türkiye Güreş Federasyonu Serbest Güreşten Sorumlu As Başkan Ali Kayalı, Olimpiyat, Dünya, Avrupa Şampiyonu Mahmut Demir, Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin, Serbest Milli Takım Antrenörü Nuri Zengin, Müsabaka Başhakemi İbrahim Cicioğlu katıldı.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkan Vekili Kerim Salman bu şampiyonanın Konya’da yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bu sene Olimpiyat senesi ve bu şampiyona büyük önem taşıyor. Katılan tüm antrenörlerimize ve sporcularımıza başarılar diliyorum.” dedi. Türkiye Güreş Federasyonu Serbest Güreşten Sorumlu As Başkan Ali Kayalı ise, “Tüm antrenör ve sporcularımıza başarılar diliyor, güzel, centilmence bir şampiyona olmasını temenni ediyorum. ”dedi.

Olimpiyat, Dünya, Avrupa Şampiyonu Mahmut Demir, “Genelde dünyadan göçen sporculara değer verilir. Ben yaşarken adıma düzenlenmiş olan bu şampiyona ile onur duyuyorum. Beni onurlandırdıkları için, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Sayın Şeref Eroğlu ve yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.”