3. Kademe Güreş Antrenör Uygulama Eğitimi Açılıyor

Sosyal Medya’da Paylaş

2023 Faaliyet programımızda yer alan 3. kademe Uygulama Eğitimi Antrenör kursumuz 18-25 Aralık 2023 tarihleri arasında Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde yapılacaktır.

2023 faaliyet programımızda yer alan 3. kademe Uygulama Eğitimi Antrenör kursumuz, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı olarak Spor Eğitimi ve Araştırmaları Daire Başkanlığı bünyesinde Ankara’da yapılacak olup, başvuru şekli, tarih, programlar vs. kurs ile ilgili açıklamalar aşağıda belirtilmiştir.

Kurs başvurusu; e-devlet spor bilgi sistemi üzerinden yapılacaktır. Uygulama Eğitim Kursumuza, daha önceden Spor Eğitim ve Araştırmaları Dairesi Başkanlığı bünyesinde açılmış Temel Eğitim kurslarından başarılı olanlar ve daha önceki tarihlerde kurslarımıza katılıp uygulama kursu derslerinden bütünlemeye kalan kursiyerlerimiz katılabileceklerdir.
Uygulama eğitimine katılacak olan kişilerden başvuru için istenilen evraklar, E-devlet üzerinden sisteme yüklenecektir. Kurs katılım kontenjanları her bir kurs için 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kurs kontenjanlarının dolması halinde ileriki tarihlerde talep edilen kademelerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecektir ve federasyonumuz tarafından duyurusu resmi sitemiz üzerinden yapılacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ

E-Devlet Kurs Başvurusu; E-Devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı /Spor Bilgi Sistemi/ Uygulamaya Git/Spor Elemanı/Kurs Başvuru/Antrenör ve diğer sekmelerin tamamlanması ileyapılacaktır.

Kurs ücreti;

E-devlet üzerinden yapmış olduğunuz kurs başvurunuzun federasyon tarafından onaylanmasından sonra mail adresinize gönderilecek referans numarası ile Halk Bankasından kurum ödemeleri bilgisi verilerek ön kayıt tarihleri içerisinde yatırılacaktır.

Kategori yükseltmek ve Temel Eğitimden Başarılı Olup 3. Kademe Uygulama Eğitimi Kursuna Katılacaklar İçin Kurs Ücreti 1800 Tl. dir.

BESYO Denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 3. Kademe Uygulama Eğitimi Kurs Ücreti 500 TL.

Not: Bankada yukarıda belirtilen ücretler dışında ücretlendirme çıkması halinde lütfen federasyonu arayınız.

Yapılacak Uygulama Eğitimi Kurs Bilgileri


Kademe​

3. Kademe​

 İl ​

Ankara​

Ön Kayıt ​ Tarihleri  

04 Aralık-12 Aralık  2023 

 Kurs Başlangıç Tarihi​

 18  Aralık  2023​

Kurs Bitiş Tarihi    

25  Aralık 2023

Kurs programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

docx
BOŞ-3.-Kademe-Kurs-Programi-GÜREŞ-18-25.12-2023.docx
51.67 kB