MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tarih Yazan Güreşçileri Kabul Etti.

Sosyal Medya’da Paylaş

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tarih yazan güreşçileri kabul etti

“Türk sporu gücünü ve potansiyelini bir kez daha TV ortaya koydu”

“MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Şeref Eroğlu ve Romanya’nın Bükreş kentinde düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda tarihi başarılara imza atan milli takımımızı MHP Genel Merkezi'nde kabul etti.

MHP Genel Merkezi’nde, milli takımımızla görüşen MHP lideri Bahçeli, yaptığı konuşmada, milli güreşçileri başarılarından dolayı tebrik ederek, gösterdikleri performansın Türk sporunun gücünü ve potansiyelini bir kez daha ortaya koyduğunu belirtti ve Avrupa Şampiyonası'nda tarihe geçen bir performans sergileyen sporcularımızı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Devlet Bahçeli, “Bu kapı size her zaman açıktır, her zaman gelebilirsiniz. Her göreve de hazır olduğumuzu bilmenizi istiyorum” ifadelerini kullandı.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Dr. Şeref Eroğlu ve Serbest Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Abdullah Çakmar, Grekoromen Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Nazmi Avluca, Kadınlar Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Efrahim Kahraman, Avrupa Şampiyonası’nda madalya alan güreşçilerimiz Buse Çavuşoğlu, Nesrin Baş, Selçuk Can, Alperen Berber, Taha Akgül, Rıza Kayaalp ve MHP Spor Komisyonu Başkanı İbrahim Özbay’ın da katıldığı görüşmede, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, madalya alan ve üstün başarı gösteren güreşçilerimizi tek tek tebrik ettikten sonra hediyelerini verdi ve tekrardan başarılarının devamını diledi.